Bounty Tour
Наша адреса
79000, м. Львів,
вул. Княгині Ольги 5а
Графік роботи
Пн. - Пт.: 10.00 - 19.00
Cб.: 11:00 - 16:00
Нд.: вихідний

Франція

Варто відвідати

Париж

 

Французька столиця належить до найбільших міст світу. Символами міста є: Ейфелева вежа - найвідоміша архітектурна пам`ятка Парижу та найпопулярніший туристичний об`єкт, що щорічно приймає близько 5,5 мільйона відвідувачів, собор Паризької Богоматері - духовне серце міста, один з найпрекрасніших витворів готичного мистецтва, Лувр – один із найстаріших, а також найбагатших музеїв світу, що упродовж сторіч був фортецею, в'язницею, резиденцією французьких королів і академією, Єлисейські поля - найвідоміший і найкрасивіший проспект Парижа, міський центр із бульварами і витонченими міськими особняками часів Наполеона, та Версальський палац, що належить до найвизначніших пам'яток Франції: геометричне планування площі навколо палацу символізує уявлення монарха як про володаря, Короля-сонце. Усе було призначено для задоволення капризів короля, спонукало прославляти його особистість і владу, а сьогодні вражає найвибагливішого туриста.


 

Діснейленд

 

Діснейленд - казкове королівство, пункт номер один для відвідання не лише дітей, а й багатьох дорослих. Діснейленд - одна із найпривабливіших визначних пам'яток Парижа. На площі 1943 га діти отримують величезне різноманіття розваг, а дорослі стануть дітьми.

На території Діснейленду розташовані Disneyland Park та Walt Disney Studio. У Діснейленді є власний вокзал, поле для гольфу, тенісні корти й дитяча футбольна школа.

 

 

 

 

Марсель

 

Марсель - друге за величиною місто Франції, один з найбільших і найстаріших портів на Середземному морі, що отримав назву "ворота Сходу"

Це дивовижне місто, засноване більше 26 століть тому, по праву вважається найстарішим у Франції. То спокусливий, то бунтівний, Марсель робить все, щоб сподобатися своїм гостям. Навряд чи комусь з них вдасться встояти перед чарівністю його кварталів, м'яким кліматом і смачною кухнею. Портове місто з яскравим характером, Марсель живе в ногу з часом. Ця здатність змінюватися і розвиватися дозволяє йому бути середземноморською столицею, відкритою для світу.


 


Замки Луари

 

Долину Луари називають "Долиною Замків і Садом Франції". У ХV ст. неприступні фортеці перебудовуються в прекрасні палаци. Блуа, Шамбор, Шеверні, Азе-ле-Рідо, Ше-нонсо - усі вони немов увібрали в себе зачарування і ніжність цієї чарівної долини. Впродовж трьох сторіч жили в цих замках королі Франції. Долина Луари - осередок мистецтв, батьківщина французького ренесансу. Тут діяли великі майстри Італії епохи Відродження на чолі з Леонардо да Вінчі. Чарівна простота сільського краю природно сполучається з вишуканістю тутешніх міст, з їхнім багатством і пишною архітектурою, ресторанами і магазинами. У більшості замків справляють додаткові розваги для туристів: у Ланже - королівське весілля за участю воскових фігур, у Шиноні - актори, переодягнені в придворних дам, чи ченців королівських чиновників зустрічають туристів, а під час свята в замку Шамбор у променях прожектора оживають камені, а музика дозволяє зануритись у минуле.

 

 

Ніцца

 

Головне місто Французької Рив'єри, п'яте за величиною місто Франції, Ніцца розташована на березі затоки Ангелів, оточена передгір'ями приморських Альп і захищена ними від холодних північних вітрів. Середземноморська природа та італійське минуле Ніцци, що вирізняє її серед навколишніх міст та містечок - головні переваги атракційності цього курортного містечка Франції.


 

 

 

Канни

 

Місто фестивалів і піщаних пляжів, розміщене на березі затоки Напуль, оточене з північного заходу масивом Естреля, а з півночі й північного сходу ланцюгом пагорбів. Улюблене місце прогулянок - обсаджений пальмами і забудований розкішними готелями і віллами, галереями і бутиками, бульвар Круазетт, де особливо пильно стежать за модою. Канни - столиця кінофестивалів. За більш ніж 50-ти літню історію Канський фестиваль перетворився у легенду, що переборює будь-які кордони, різницю культур і полярність смаків. Сучасний палац Фестивалів оточує алея Зірок, де за традицією, відомі артисти залишають відбитки своїх долонь.

 


Корсика

 

Невеликий острів у Лігурійському морі, унікальний розмаїтістю ландшафтів, яких не торкнулась материкова урбанізація. Присутність одночасно вершин укритих горіховими гаями, недоторканих зелених ущелин озера Агріат, червоних гранітних скель затоки Порто та чудових пляжів - дозволяють займатися в один сезон усіма активними видами відпочинку. Протягом року на острові організовують різні фестивалі: "Середземноморське кіно", "Музичні зустрічі", "Джаз".


 


 

Гірськолижні курорти

 

Гірські лижі у Франції найкращий вид відпочинку в зимовий період. Французькі Альпи - найвищі гори Західної Європи - це поєднання білосніжних вершин і альпійських луків, розмаїтість пейзажів, клімату, сучасний комфорт на тлі дикої природи. Французькі Альпи є найбільшим у світі місцем для гірськолижного спорту, це ціла держава в державі, де простягаються понад 4000 гірськолижних трас і працюють понад 2500 витягів. На більшості гірськолижних курортів Франції витяги об'єднані в єдину мережу, що дозволяє кататися різноманітними трасами і використовувати інфраструктуру декількох курортів.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах, щоб отримувати найгарячіші пропозиції одразу

в Telegram

в Viber        

на Пошту