Bounty Tour
Наша адреса
79000, м. Львів,
вул. Княгині Ольги 5а
Графік роботи
Пн. - Пт.: 10.00 - 19.00
Cб.: 11:00 - 16:00
Нд.: вихідний

Автобусні тури

Якщо ви любите подорожувати і відвідувати нові місця, якщо ви хочете за невеликий проміжок часу побачити якомога більше, то автобусний тур - саме те, що вам потрібне. Вони бувають різними за тривалістю - від трьох днів до трьох тижнів. Втім, є і виключення: так, існує маршрут завдовжки в 12 тижнів - саме стільки часу займає дорогу з Лондона до Сіднея.

Витримати такий вояж зможе не кожен, та і у відпустку майже на три місяці середньостатистичного туриста навряд чи хто відпустить.
Тому найбільш поширеним є тижневий тур. За цей час мандрівники встигають побачити безліч цікавих місць, відвідати декілька міст і країн, помилуватися на найзнаменитіші пам'ятки, познайомитися з новими людьми.

Більш всього автобусні тури організовуються по Європі. Вони користуються величезною популярністю - адже в поїздці є відмінна можливість відвідати головні столиці світу.

Комфорт для всіх і кожного.

Якщо ви любите комфорт і боїтеся, що в цьому відношенні поїздка може вас розчарувати - у нас є для вас хороша новина. Як правило, сучасні автобусні тури організовуються на вдосконалених машинах високого класу. У них забезпечені всі необхідні зручності. Як правило, оператори, формуючи автобусний тур, прагнуть включити в нього якомога більше цікавих місць, задовольнити смаки великого числа людей з різними інтересами, різного віку. До речі, про вік. Не варто думати, що автобусний тур - це прерогатива молодих. Практика показує, що люди старшого, а інколи і пенсійного віку вибирають такі поїздки і залишаються задоволені. Вирушаючи в таку подорож, будьте готові до того, що ваша група буде великою (до 40-50 чоловік). Тому вам доведеться щодня спілкуватися з різними людьми, якось уживатися разом. Варто врахувати ту обставину, що супроводжуючий не зможе приділяти свою увагу лише вам.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах, щоб отримувати найгарячіші пропозиції одразу

в Telegram

в Viber        

на Пошту